Portreed

Portree on üks peamisi elemente hauamonumendil, sest aeg kustutab mälestusest näod, kuid hea foto peatab meelest libisevad hetked. On oluline, et kivile jäädvustatud kujutis oleks sarnane kliendiga kooskõlastatud eskiisile.

Töö kvaliteet sõltub paljudest teguritest, sealhulgas kasutatavast tööriistast, meistri kutseoskustest ja muidugi foto õigest ettevalmistamisest.

Meie töökoda on spetsialiseerunud graniidist, marmorist hauamonumentide valmistamisele ja portreede valmistamisele hauamonumentide jaoks. Me aitame klientidel jäädvustada mälestust oma sugulastest ja lähedastest. Töökoja meistrid teevad kõik vastavalt kliendi soovile, arvestades kõiki tema soove ja rahuldades tema nõudmisi. Meie töötajate kõrge professionaalsuse tase ja oskused võimaldavad neil luua mitte ainult portreesid, vaid ka mis tahes kunstilisi töid klientide eskiiside järgi.

Meie meistrid soovitavad oma klientidele teha portree otse kiviplaadile. Esiteks on see kõige praktilisem ja vastupidavam lahendus, teiseks ei vaja sellised portreed erilist hooldust – piisab pildi puhastamisest üks kord aastas ja värvimisest üks kord kümne aasta jooksul – selle ülevärvimisest. Eriti ilusad näevad fotod välja mustal graniidil.

Me suhtume oma töösse loominguliselt ja maksimaalselt vastutustundlikult, pakume mõistlikke hindu portree valmistamiseks hauamonumendile ja anname garantii.

Võtke meiega ühendust

et